DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Sádrokartonářské a stavební práce

Stropy a Podkroví

Stropy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 
Sádrokartonové systémy suché vnitřní výstavby Rigips jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech.

Využít je lze mimo jiné na montáž podhledů a konstrukcí podkroví. V případě použití desek Glasroc F Riflex lze v interiéru vytvořit zajímavé ohýbané konstrukce. Konstrukce obkladů stropů slouží především k zakrytí případných poškozených míst stávajícího stropu anebo nahrazují omítky.

Desky Rigidur se používají u speciálních stropních konstrukcí, které nedovolují použití sádrokartonových desek. Například u rekonstrukcí stávajících stropů, u kterých nám výška místnosti neumožňuje další, dodatečné svěšení konstrukcí.

Zavěšené podhledy navíc umožňují snížení stropu. Tyto konstrukce slouží také k vytvoření prostoru pro vedení potřebných instalací. Spojením s minerální vlnou jako izolací, dosáhneme výrazně zlepšení izolačních vlastností místnosti.

Základními výhodami systémů pro montáže podhledů Rigips jsou

  • rychlý postup stavby (bez dlouhých technologických přestávek)
  • suchý proces výstavby (bez zanášení vlhkosti do stávajících konstrukcí)
  • snadná opravitelnost
  • dobré akustické vlastnosti a regulace doby dozvuku (ozvěny)
  • zvýšení požární odolnosti
  • udržování vnitřního mikroklimatu (regulace poměru vlhkosti ve vzduchu)
  • splnění požadovaných stavebně-fyzikálních nároků
  • ekonomická efektivita

Podhledové systémy Rigips - pro nejvyšší možnou funkčnost a nejvyšší estetické nároky

Podhledové systémy Rigips - jejich konstrukci je možné umístit přímo na jakýkoli nosný strop a mohou sloužit i jako základ pro další úpravy, např. malování, tapetování. Určené jsou i na renovace, či zakrytí poškozených stěn.

Akustické podhledy Rigips jsou jedním z dalších řešení, jsou součástí širokého, kvalitního a akusticky účinného sortimentu Rigips. Nejenom bezesparé, ale i demontovatelné kazetové podhledy s rozličnými produkty, designem a variantami - ideální a individuální pro všechny požadavky

Podhledy ze sádrokartonových desek
Sádrokartonové podhledy Rigips jsou nenosné interiérové konstrukce, montované pod nosné stropy budov. 

Zaoblené podhledy ze sádrovláknitých desek Glasroc F Riflex
Sádrovláknité desky Glasroc F Riflex jsou za sucha ohýbatelné desky. Používají se pro montáž ohýbaných konstrukcí příček, předsazených stěn, podhledů apod.

Podhledy ze sádrovláknitých desek Rigidur
Na materiál použitý pro opláštění šikmých stropů a střech jsou kladeny stejné nároky jako na materiál používaný na stěny. Musí zajistit tepelnou izolaci, ochranu proti vlhkosti, hluku a požáru. Z tepelně technických důvodů je účelné izolovat a obložit celou šikmou střechu.

Podhledy kazetové
Demontovatelné kazetové podhledy základního modulového rozměru 600 x 600 mm s různým provedením hran kazet.

Akustické podhledy a obklady
Pomocí těchto materiálů je možno ovlivňovat vnitřní akustiku v místnostech, tak aby bylo dosaženo ideální doby dozvuku a tím akustické pohody místnosti.

Kazetové podhledy s požární odolností
Pomocí demontovatelných kazetových podhledů Rigips lze vytvořit i konstrukce s požární odolností až 30min. Požární odolnosti lze dosáhnout pouze s neperforovanými vzory Casoprano a Gyptone s hranou A.

 
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek