DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Sádrokartonářské a stavební práce

Používané materiály

                       Používané materiály

 
 
     

Rimat 100 DLP :  šedobílá lehčená sádrova omítka

Rimat 100 DLP - vnitřní hlazená sádrová omítka šedobílé barvy, pro ruční i strojní zpracování.Tato     lehčená sádrová omítka je vhodná k omítání betonu, pórobetonu (např. Ytong), stabilního zdiva a plášťových betonových konstrukcí na stěnách a stropech v interiérech s obvyklouvzdušnou vlhkostí.  Zpracovatelnost min.120 min., doporučená tloušťka vrstvy od 4mm. 

 
      

Rimano UNI :   šedobílá sádrová omítka

Rimano UNI - vnitřní hlazená sádrová omítka šedobílé barvy, pro ruční zpracování. Tato omítka je vhodná k omítání cihlového zdiva, betonu, pórobetonu a jádrové omítky, dále k lokálním opravám a vyspravení poškozených ploch. Pro své výborné vlastnosti, našla vysoké uplatnění u okenářských firem při zapravování  špalet. Zpracovatelnost min.60 min., doporučená tloušťka vrstvy  5 až 30mm

 
 
       

 

 
Rimat 150 G :  šedobílá strojní sádrová omítka

Rimat 150 G - vnítřní hlazená jednovrstvá strojní sádrová omítka.Je vhodná k omítání betonu, porobetonu, stabilního zdiva a plášťových betonových konstrukcí. Zpracovatelnost min. 120min., doporučená tloušťka vrstvy  8 až 15mm.

 

     

 

Rimano PRIMA :  šedobílá tenkovrstvá sádrová stěrka

Rimano PRIMA - ruční sádrová stěrka, vhodná k povrchové úpravě relativně hladkých ploch,pro celoplošné stěrkování jádrové omítky, betonu a porobetonu, k lokální opravě omítek. Zpracovatelnost min. 60min., doporučená tloušťka vrstvy 2 až 10mm.

 

 
     

Rimano PLUS :  superbílá tenkovrstvá sádrová stěrka

Rimano PLUS - ruční sádrová stěrka, vhodná pro vyrovnání povrchu před malováním,lokální opravy nerovnosti i celoplošné stěrkování stěn a stropů.

 

 

 

Základní nátěr - Vodou ředitelný disperzní nátěr. Nátěr snižuje a vyrovnává nasákavost povrchu extrémně savých podkladů (např. porobeton). Dodává se již naředěný k přímé spotřebě.
 
 
 
 
 
 

 

Rikombi-Grund :  Vodou ředitelný disperzní nátěr. Nátěr snižuje a vyrovnává nasákavost povrchu u extrémně savých podkladů (např. porobeton). Koncentrát je třeba před použitím naředit vodou v poměru 1:2 až 1:5.

 
 
 

 Rikombi-Kontakt : Vodou ředitelný nátěr na akrylátové bázi obsahující minerální plnivo. Nátěr zvyšuje přilnavost sádrových omítek a stěrek k vysoce hladkým, nenasákavým podkladům (např. beton) Dodává se již naředěný ke spotřebě. Před použitím je třeba tento nátěr řádně rozmíchat.

 
 

 

 

Profil rohový pozink

 

 

  

 

 

APU lišta 

 

 
 

 

 

Omítník pozink

 

 

 
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek