Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Sádrokartonářské a stavební práce

Používané materiály

                       Používané materiály

 
 
     

Rimat 100 DLP :  šedobílá lehčená sádrova omítka

Rimat 100 DLP - vnitřní hlazená sádrová omítka šedobílé barvy, pro ruční i strojní zpracování.Tato     lehčená sádrová omítka je vhodná k omítání betonu, pórobetonu (např. Ytong), stabilního zdiva a plášťových betonových konstrukcí na stěnách a stropech v interiérech s obvyklouvzdušnou vlhkostí.  Zpracovatelnost min.120 min., doporučená tloušťka vrstvy od 4mm. 

 
      

Rimano UNI :   šedobílá sádrová omítka

Rimano UNI - vnitřní hlazená sádrová omítka šedobílé barvy, pro ruční zpracování. Tato omítka je vhodná k omítání cihlového zdiva, betonu, pórobetonu a jádrové omítky, dále k lokálním opravám a vyspravení poškozených ploch. Pro své výborné vlastnosti, našla vysoké uplatnění u okenářských firem při zapravování  špalet. Zpracovatelnost min.60 min., doporučená tloušťka vrstvy  5 až 30mm

 
 
       

 

 
Rimat 150 G :  šedobílá strojní sádrová omítka

Rimat 150 G - vnítřní hlazená jednovrstvá strojní sádrová omítka.Je vhodná k omítání betonu, porobetonu, stabilního zdiva a plášťových betonových konstrukcí. Zpracovatelnost min. 120min., doporučená tloušťka vrstvy  8 až 15mm.

 

     

 

Rimano PRIMA :  šedobílá tenkovrstvá sádrová stěrka

Rimano PRIMA - ruční sádrová stěrka, vhodná k povrchové úpravě relativně hladkých ploch,pro celoplošné stěrkování jádrové omítky, betonu a porobetonu, k lokální opravě omítek. Zpracovatelnost min. 60min., doporučená tloušťka vrstvy 2 až 10mm.

 

 
     

Rimano PLUS :  superbílá tenkovrstvá sádrová stěrka

Rimano PLUS - ruční sádrová stěrka, vhodná pro vyrovnání povrchu před malováním,lokální opravy nerovnosti i celoplošné stěrkování stěn a stropů.

 

 

 

Základní nátěr - Vodou ředitelný disperzní nátěr. Nátěr snižuje a vyrovnává nasákavost povrchu extrémně savých podkladů (např. porobeton). Dodává se již naředěný k přímé spotřebě.
 
 
 
 
 
 

 

Rikombi-Grund :  Vodou ředitelný disperzní nátěr. Nátěr snižuje a vyrovnává nasákavost povrchu u extrémně savých podkladů (např. porobeton). Koncentrát je třeba před použitím naředit vodou v poměru 1:2 až 1:5.

 
 
 

 Rikombi-Kontakt : Vodou ředitelný nátěr na akrylátové bázi obsahující minerální plnivo. Nátěr zvyšuje přilnavost sádrových omítek a stěrek k vysoce hladkým, nenasákavým podkladům (např. beton) Dodává se již naředěný ke spotřebě. Před použitím je třeba tento nátěr řádně rozmíchat.

 
 

 

 

Profil rohový pozink

 

 

  

 

 

APU lišta 

 

 
 

 

 

Omítník pozink

 

 

 
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek